Avtale med lege på et voksent sykehus ved det statlige Novosibirsk regionale kliniske sykehuset, Institutt for øyelegeologer

Avtale med lege på telefon ved et voksent sykehus - State Novosibirsk Regional Clinical Hospital, Institutt for oftalmologi ved ul. Nemirovich-Danchenko, 130, bldg. 4, Novosibirsk

  • +7 (383) 346-01-77

State Novosibirsk Regional Clinical Hospital, Institutt for øyeleger

Arbeidstid der du kan avtale med legen daglig, døgnet rundt

State Novosibirsk Regional Clinical Hospital, Institutt for oftalmologi ligger på:
st. Nemirovich-Danchenko, 130, bldg. 4, Novosibirsk

Avtalekort

Om selskapet

Tjenester og priser for behandling

Dyssis, sekundær kataraktekstraksjon: 9300

Undersøkelse av lakrimal nesekanal: 2999

Implantasjon av glaukomavløp: 8.200

Intraokulær objektivimplantasjon: 106700

Ahmed ventilimplantasjon: 25580

Intravitral administrering av stoffet: 27999

Intravitreal Ozupdex-implantat: 79999

Penguin Excision: 4999

Pterygium eksisjon: 4999

Halisjon Disseksjon: 4999

Sengedag på oftalmologiavdelingen: 2250

Kompleks kirurgisk behandling av strabismus: 19999

Laser ødeleggelse av neoplasmer i netthinnen, øyelokk, konjunktiva, koroid: 14999

Laser corepraxia, dyscisia i bakre linsekapsel: 6999

Laser Transscleral Cyclocoagulation: 9999

Glaukomkirurgi: 14.999

Membranskrell med applikasjonsprp: 9999

Optisk sammenhengstomografi av netthinnen: 1499

Ortopedisk behandling: 4999

Århundreets plastisk kirurgi uten og med en vevstransplantasjon: 13940

Scleral Filling: 19999

Tildeling av sete i superior-rommet i 1. kategori: 1800

Primær avtale: 2800

Gjenoppnevning av hovedspesialist: 1700

Øyelege gjentok: 1500

Andre penetrerende antiglaukomatiske operasjoner: 14999

Selektiv laser trabeculoplasty: 9999

Sclerectomy, sclera trepanation: 9999

Fjerning av Xanthelasma: 9999

Fjerning av papilloma: 4999

Eliminering av et århundres vri; århundre eversjon korreksjon: 7930

Cataract Phacoemulsification: 12570

Fluorescens angiografi av øyet: 5999

Endovitrial administrering av medisiner, luft, silikon: 4999

Øyeboll Enucleation: 9999

Innføring av kontrastmedium i lacrimal-nasal kanal: 1990

Individuell sykepleiepost: 4999

Uv-tverrbindende hornhinne: 14890

Fokal laser fundus koagulasjon: 3999

Macular Area Barrage: 6080

Fjerning av diaskleral fremmedlegeme: 14999

Glassholdig substitusjon: 5170

Laser iridektomi: 9999

Mikroenvasiv vitrektomi: 29999

Nålfilterpute: 1999

Rekonstruktiv kirurgi på øyelokkene og vedlegg i øyeeplet: 14999

Rekonstruktiv kirurgi på det fremre segmentet av øyeeplet: 14999

Fjernelse av fremmedlegeme i hornhinnen: 3710

Fistulektomi, sutur av hornhinnen fistel, sclera: 9999

Oftalmologiavdelingen ved det statlige Novosibirsk regionale kliniske sykehuset

    Moskva, Budyonny Avenue, d.26, bldg. 2. Man-søn 08: 00-20: 00 +7 (495) -366-43-83belikova.net

Leder for den kliniske foreningen "Senter for beskyttelse av barn og unge" Clear Look ", MD, akademiker.

Øyeklinikk av Dr. Belikova

Meld deg på klinikken

Anmeldelser av "Ophthalmology Department of the State Novosibirsk Regional Clinical Hospital" "(0)

For å legge igjen en kommentar må du logge inn.
Hvis du ikke har en konto ennå, kan du registrere deg.

Øyeleger, oculister - Novosibirsk. Øyeleger i Novosibirsk.

I Novosibirsk poliklinikker og i private medisinske sentre jobber kvalifiserte øyeleger ved å bruke de mest avanserte teknologiene for diagnostisering og behandling av øyne.

Anbefalinger for å korrigere syn er bare den synlige delen av isfjellet i arbeidet som er utført av moderne leger som spesialiserer seg på oftalmologi. Diagnostiske undersøkelser utført av dem gjør det mulig å identifisere anomalier i fokusering av syn, patologiske forandringer i øyelinsen, degenerasjon av den fremre og bakre veggen i øyeeplet. Øyelege konsultasjoner om behandling av betennelsessykdommer, akutt konjunktivitt, aldersrelaterte og vaskulære sykdommer i øyet holdes i rom som er godt utstyrt med moderne medisinsk utstyr..

Hvor kan jeg avtale en øyelege i Novosibirsk? Adresser og telefoner, informasjon.

Gjør en avtale med en øyelege på nettet - det er praktisk!

Moderne oftalmologirom ved EuroMed Clinic

Det moderne oftalmologiske kontoret til EuroMed Clinic tilbyr sine pasienter følgende diagnostiske tjenester:

  • Kontroller synsskarpheten med det påfølgende valget av en tilstrekkelig brille eller kontakt (linse) korreksjon av varierende kompleksitet.
  • Undersøkelse av det fremre segmentet av øyet.
  • Måling av intraokulært trykk.
  • Fundusundersøkelse.
  • Måling av synsfelt.

I tillegg til øyelokalet til EuroMed Clinic, tilbyr det pasientene øye-behandlingstjenester:

  • Undersøkelse av lacrimal tubuli, aktivering av lacrimal åpninger (hos voksne).
  • Øyelokkmassasje (for kronisk konjunktivitt, betennelse i øyelokkene).
  • Fjerning av et fremmedlegeme fra overflaten av øyet.
  • Testing, vasking av lacrimal passasjer med dacryocystitis hos det nyfødte.
  • fysioterapi.
  • Paraorbital injeksjon.

For å forhindre øyesykdommer på et tidlig tidspunkt, er det nødvendig å besøke en oculist minst to ganger i året og foreta en fullstendig diagnose av synsorganet i Novosibirsk oftalmologiklinikk - EuroMed.

Enkeltreferanse: (383) 209-03-03

Klinikk "Siren" tilbyr tjenestene til en øyelege

Med de første tegnene på øyesykdommer, må du søke hjelp av en øyelege. Synshemming kan forhindres..

Et betimelig besøk hos øyelege vil bevare din evne til å se verden og spare deg for unødvendige utgifter til tid, nerver og penger.

Hjertet kan erstattes. Øyet er det ikke. Hardere enn ham, bortsett fra hjernen, er det ingenting.

Tusenvis av mennesker mister synet fordi de ikke vet om forekomsten av en øyesykdom helt i starten:

  • markert reduksjon i synet;
  • periodisk rødme øynene;
  • regnbuens sirkler foran øynene;
  • tåreflod
  • øyevipper tap;
  • utflod i øynene;
  • øye tretthet;
  • flytende punkter, tråder foran øynene;
  • “Blinker”, “lyn” foran øynene;
  • "Mangel på hender" når du leser.

Detaljert informasjon om arbeidet med en øyelege kan fås ved å ringe (383) 2230572, 2926410 hos administratorene av Siren-klinikken.

Øyelege - “Medisinsk praksis”

Konstante påkjenninger, et langt opphold på datamaskinen, dårlig miljøsituasjon, dårlig ernæring, feil belysning under lesing eller arbeid, dårlig avslapning, mangel på vitaminer og mineraler er bare en ufullstendig liste over årsaker som fører til synshemming.

Og visjon er som kjent et av de viktigste sanseorganene til enhver person, så du bør ikke i noe tilfelle behandles uaktsomt og ikke ta hensyn til tilstanden hans.

Selv en svak synshemming kan være et symptom på en alvorlig øyesykdom, hvis påvisning av disse i de tidlige stadiene vil unngå store problemer i fremtiden..

Dessuten kan du ikke starte et besøk til legen hvis synsproblemer er forbundet med en skade eller etter en virus- eller smittsom sykdom.

Resepsjonen gjennomføres av leger i den høyeste kategorien og vitenskaps kandidater.

Telefon for innspilling 201 -83 -13

Øyelege avtale ved Glazka Clinic

Glazka Clinic er vertskap for en mottakelse som anses som den beste oculisten i Novosibirsk. Våre eksperter har imponerende erfaring og forbedrer jevnlig sine ferdigheter ved å delta på mange spesialiserte konferanser, inkludert internasjonale..

Hvis du trenger en øyelege som du kan avtale til en tid som passer deg, er det bare å ringe oss.

tlf. 8 (383) 247-8637

Adresse: Novosibirsk, Narymskaya, 19

Betalt avtale med en oculist ved Diagnostics Clinic

Full oftalmologisk undersøkelse, biomikroskopi av øyemediet, Schirmer-test (bestemmelse av tåreproduksjonsnivået i øyet), Norn-test (bestemmelse av hornhinnefilmens stabilitet), konsultasjon om resultatene av undersøkelsen.

630073, fjell. Novosibirsk, Gorsky mikrodistrikt, 8, 3. etasje

tlf. 8 (383) 209-04-62

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må ha JavaScript aktivert for å se det.

Kvalifisert øyelege ved klinikken "Info-Medica"

Trenger du en kvalifisert øyelege i Novosibirsk? Kontakt spesialistene på klinikken "Info-Medica". Oftalmologene i vårt senter har dyp kunnskap innen anatomi og fysiologi i det menneskelige visuelle systemet og er flytende i metodene for forskning, diagnose og behandling..

Å avtale en øyelege ved vårt senter lar deg få en avtale på et passende tidspunkt for deg. Under undersøkelsen vil øyelegen kontrollere synet ved hjelp av spesielle tabeller, utføre en grundig undersøkelse av fundus og diagnostisere arvelige eller ervervede patologier i det visuelle systemet. Også under inspeksjonen blir det testet for tilstedeværelsen av uheldige endringer i de forskjellige delene..

Etter undersøkelsen foreskriver spesialistene i vårt medisinske senter det optimale behandlingsforløpet, og utfører også synskorreksjon ved å velge briller. Et datamaskindiagnosesystem som evaluerer pasientens synsskarphet, er med på å lette valg av linser..

Du kan avtale avtale med øyelege ved å ringe (383) 22-00-904

Optometrist, JSC, diagnostikk- og behandlingsavdeling ved øyemikroskirurgisk klinikk

Eye Microsurgery Clinic "Optometrist" er de nyeste metodene for diagnostisering og behandling av øyesykdommer: moderne utstyr fra ledende produsenter i verden; kvalifiserte spesialister med mange års erfaring; komfortable undersøkelsesforhold; individuell tilnærming; beliggenhet i sentrum av Novosibirsk.

Hvis en sykdom oppdages, kan du bli henvist for behandling til Novosibirsk-grenen av Federal State Autonomous Institution "Intersectoral Scientific and Technical Complex" Eye Microsurgery "oppkalt etter akademikeren S.N. Fedorova fra Russlands føderasjonsdepartement, som klinikken "optometrist" samarbeider tett med.

st. D. Kovalchuk, 274, st. Krylova, 4

Telefon: +7 (383) 209–19–28, +7 (913) 908-87-12

Barne øyelege (optometrist) - SMITRA klinikk

Umiddelbar konsultasjon med en spesialist er nødvendig i følgende tilfeller:

  • Ved den andre måneden i livet følger ikke barnet gjenstander som beveger seg 15-20 cm fra øynene. Fraværet av en sporingsrefleks er en indikator på utviklingen av en alvorlig patologi;
  • Størrelsene på elevene varierer, fotofobi utvikles;
  • Synet ble dårligere, visuell utmattelsessyndrom dukket opp;
  • Konjunktiva ble rød, rik lacrimation, slimutslipp fra øynene, purulent (gulaktig, grønnaktig eller hvitaktig);
  • Hode traumer, skade på øyet eller øynene, neoplasmer, strabismus, etc..

Barnets syn påvirkes mest. Derfor kan ikke forebyggende undersøkelser forsømmes. Vi har en avtale med en erfaren barnelegeolog i Novosibirsk.

Unified call center: +7 (383) 363-32-23

Innleggelse, undersøkelse og konsultasjon av en erfaren øyelege - Helse- og fødselsmedisinsk senter

Våre øyne bærer daglig en enorm belastning, mens synsorganet er sammensatt og utsatt for betydelig miljøpåvirkning. Gjennom syn oppfatter vi opptil 90% av all informasjon, så det er så viktig å vedlikeholde og styrke den gjennom livet. Og en erfaren øyelege vil hjelpe deg med dette.!

Hvis du er ute etter en god optometrist i Novosibirsk, inviterer vi deg til helse- og barselsmedisinske senteret. Du kan til enhver tid avtale med en øyelege av høyeste kategori som er praktisk for deg.

Novosibirsk, st. Valgfag d. 125/1,

tlf.: (383) 269 92 65, 8 913 928 75 04

faks: (383) 269 91 65

e-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må ha JavaScript aktivert for å se det.

Barne øyelege - medisinsk senter "Astra-Med"

Konsultasjon av en barneoptometrist i Novosibirsk kan fås fra øyeleger ved Astra-Med-klinikken.

Oftalmologisk diagnostikk (diagnose av barns syn, undersøkelse av en øyelege hos barn) ved Astra-Med medisinske senter er en sjekk for synsskarphet (avhengig av barnets alder), biomikroskopisk undersøkelse (undersøkelse av det fremre segmentet av øyet, hornhinne, linse, glasslegeme), undersøkelse fundus, strabismusvinkelmåling, bestemmelse av øyebevegelse og konvergens, testing av fargeoppfatning, bestemmelse av refraksjon (nærsynthet, hyperopi, astigmatisme) - konsultasjon av en barns optometrist.

Bare en erfaren pediatrisk øyelege kan utføre riktig diagnose, synskorreksjon, foreskrive passende behandling til barnet.

630102, fjell. Novosibirsk, st. Kirova, 46 (metrostasjon "Oktyabrskaya")

Telefon: 8 (383) 347-63-63

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må ha JavaScript aktivert for å se det.

Øyelege ved Shine Medical Center

Legesenteret BLESK tilbyr et komplett spekter av prosedyrer og tjenester for diagnostisering av synet. Den tekniske basen tillater ikke bare å kontrollere synsskarpheten, men også å identifisere alvorlige funksjonelle øyesykdommer.

Moderne synsdiagnostikk har lenge gått fra bruk av papirbord, og nå brukes høyteknologiske enheter for en omfattende studie av øyetilstander.

BLESK-klinikken bruker UNICOS URK-700 autorefkeratotonometer. Enheten lar deg raskt, nøyaktig og komfortabelt utføre følgende studier for pasienten: bestemmelse av øyebrytning (nærsynthet, hyperopi, astigmatisme - brytningsfeil), måling av krumningsradius i hornhinnen, diameter, avstand mellom øyets elever.

Lær mer om spesialisten, og registrer deg for en konsultasjon, kan du ringe 2-000-515

Novosibirsk gren av FSAI "MNTK" Eye Microsurgery "

I 26 år med drift har Novosibirsk-grenen til MNTK Eye Microsurgery blitt det ledende oftalmologiske senteret i Sibir og Østen. I hele perioden av klinikkens aktivitet gjennomførte legene i Novosibirsk-grenen mer enn 700 000 undersøkelser og konsultasjoner; mer enn 392 000 behandlingsforløp ble gjennomført.

I dag har klinikken en moderne høyteknologisk diagnostisk, konsulent- og medisinsk base, utstyrt med det mest effektive, etter verdens standarder, utstyr, i strukturen i sentrum - 13 spesialiserte avdelinger.

Adresse: 630071, Novosibirsk, st. Kolkhidskaya, 10

Telefoner: 8 (383) 209-00-44, 341-5540, 340-4557

Faks: 8 (383) 340-37-37

E-post: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må ha JavaScript aktivert for å se det.

Øyelege - UNONA »

Øyelege ved Juno Medical Center vil gi deg råd om alle problemer relatert til sykdommer i organene i synet og synshemming, gi hjelp til diagnosen og om nødvendig gjennomføre behandling av sykdommer i synsapparatet.

Behandlingen av sykdommer i synsorganene må begynne så tidlig som mulig. Ved å utsette spesialistundersøkelse og øyebehandling risikerer du alvorlige komplikasjoner..

Kontakt en Juno klinikk øyelege på en riktig måte - så hjelper vi deg med å løse problemet ditt.

Høy kvalifisering av øyelege ved Juno Clinic vil tillate deg å finne årsaken til øyesykdom, diagnostisere, foreskrive effektiv terapi for å oppnå ønsket resultat. Ta vare på øynene dine!

Du kan stille spørsmål og avtale en øyelege ved å ringe: (383) 266-78-08, 266-82-96.

Klinisk sykehus "Mor og barn" "Avicenna"

Våre klinikkers høyteknologiske utstyr, legenes kompetanse, en tverrfaglig tilnærming til å løse ethvert medisinsk problem gjør det mulig for oss å utføre effektiv og sikker konservativ behandling av en lang rekke sykdommer og patologiske tilstander i synsorganene og det visuelle systemet.

Det første trinnet til sunne øyne og det visuelle systemet er å konsultere en øyelege. I resepsjonen vil legen gjennomføre en undersøkelse, avklare informasjon om livsstilen, samtidig sykdommer i forskjellige organer og systemer, hvoretter han anbefaler nødvendige diagnostiske tiltak.

Avdelingene for oftalmologi "Mor og barn" er utstyrt med moderne utstyr for alle nødvendige studier av syn og organer i det visuelle systemet, og våre egne laboratorier lar oss oppnå resultatene av laboratorietester på kortest mulig tid..

  • +7 (383) 363 30 03 Klinikk "Mor og barn" "Avicenna" Dimitrova Avenue
  • +7 (383) 363 30 03 Klinisk sykehus "Mor og barn" "Avicenna" Novosibirsk

Øyeleger - Medisinsk senter "XXI Century"

I dag tilbyr Medical Center "XXI Century" medisinske tjenester hjemme, i poliklinikker, på virksomheters og organisasjoners territorium. Vi samarbeider med alle ledende forsikringsselskaper og klinikker i St. Petersburg og Novosibirsk.

Enkel telefonsentral: +7 (812) 409-96-13

Øyelege, øyelege avtale - Excimer

I Excimer oftalmologisk klinikk begynner hver pasients besøk hos en øyelege med en fullstendig diagnostisk undersøkelse av det visuelle systemet. Under diagnosen blir det utført studier som i tillegg til synsskarphet kan bestemme det funksjonelle og anatomiske trekk ved det visuelle apparatet. En så detaljert diagnose av synet gir øyelege muligheten til å bestemme årsaken til dårlig syn, identifisere potensielle trusler og, hvis behandling er nødvendig, velger du det mest foretrukne alternativet i hvert tilfelle. For å få en diagnose, trenger du bare ett besøk på klinikken, hvor et fullstendig bilde av pasientens synstilstand blir samlet, og om nødvendig blir individuell behandling valgt og dens effektivitet overvåket.

Novosibirsk, st. Familie av Shamshins, d. 58

tlf. +7 (383) 285-55-35

Oftalmologiavdeling av Novosibirsk regionale kliniske sykehus

Det statlige Novosibirsk regionale kliniske sykehuset ble opprettet i 1939. Når det gjelder volumet og mulighetene for diagnostisert og behandlingshjelp, er det for tiden en av de største tverrfaglige medisinske og forebyggende institusjoner, ikke bare i det sibiriske føderale distriktet, men også i Russland.

Hjelpetjeneste 346-01-77

Konsultasjon av en øyelege ved Pasman Clinic

Pasman Clinic-spesialister behandler og forhindrer følgende typer sykdommer:

  • nærsynthet;
  • langsynthet;
  • astigmatisme;
  • grå stær;
  • glaukom;
  • netthinneavløsning;
  • optisk atrofi og mye mer.

Klinikken vår er et moderne øyesenter. Det er i vår makt å forhindre utvikling av sykdommen og foreskrive effektiv støtteterapi..

Ytterligere diagnostiske og behandlingsprosedyrer:

  • skylling av lacrimal- og nesekanalene;
  • innføring av medikamenter parabulbarno;
  • øyelokkmassasje;
  • vurdering av tåreproduksjon i tilfeller av mistanke om tørre øyesyndrom.

Noen øyesykdommer følger med sykdommer i andre systemer og organer. Derfor kan det oppnevnes konsultasjoner av relaterte spesialister. Hvis du ønsker det, kan du også gå gjennom dem på klinikken..

Ta vare på øyehelsen i dag! Ikke la avgjørelsen før i morgen - over tid forverres synsproblemene. Et besøk hos en øyelege vil bidra til å unngå de alvorlige konsekvensene av øyesykdommer hos voksne og barn..

Du kan avtale en øyelege ved Pasman Clinic på telefon: +7 (383) 303-03-03.

Øyemedisinsk medisinsk enhet-168

Øyelegeutnevnelsen inkluderer undersøkelse, avhør av pasienten om forstyrrende symptomer, forskrivning og gjennomføring av tilleggsundersøkelser. Optometristen utfører: å måle det intraokulære trykket, redusere følsomheten og måle tykkelsen på hornhinnen, fotografere fundus. En øyelege kan også foreskrive en CT-skanning eller MR av hodet, radiografi, ultralyd.

Konsultasjon er nødvendig for slike symptomer: smerter i øynene, nedsatt synlighet, utseendet på blinde flekker, rødhet i øynene, overdreven tårefullhet. Selv om det ikke er klager, bør en rutinemessig inspeksjon gjøres en gang i året..

Voksne og barn øyelege ved Medsanchast-168 får daglig.

Detaljer og innspilling på telefon. 8 (383) 332-05-51

LLC Center of Children's vision "Ilaria"

Oftalmologisk senter for en full syklus av tjenester - fra høyt kvalifisert diagnostikk til fremstilling av briller med en hvilken som helst kompleksitet, valg av kontakt, prismatisk og ortokeratologisk korreksjon.

Telefoner: 8 (383) 246-00-16, 310-80-16 630105,

Novosibirsk, st. Lineær, 51

Gjør en avtale med en optiker

Her kan du avtale en spesiell spesialistlege som tar imot pasienter i private medisinske sentre.

Fortell telefonnummeret til sjefen for øyeavdelingen på regionsykehuset

Help desk: 346-01-77
Registrering av klinikk: 315-97-97
Henvendelser til barselsykehus: 346-33-73
Helpdesk betalte tjenester: 315-99-99

Arbeidsplan for klinikk:

Mandag - fredag: fra 08: 00-18: 00

Merk! Slik bruker du svaret som tilbys av helpdeskoperatøren.

Svaret vil alltid være tilgjengelig for deg. Se chatloggen, alle svar lagres for enkelhets skyld.

Bruk søket. Praktisk å finne svaret umiddelbart.

Adresser og telefoner som deltar i svaret velges av operatøren fra katalogen vår. Vi prøver å holde alle telefoner og adresser oppdatert. Hvis du finner ut om endringene, må du informere og operatøren vil sjekke og rette. Det vil hjelpe mennesker, og dette er hovedsaken.

Ranger svaret. Du vil hjelpe oss med å bli bedre.

State Novosibirsk Regional Clinical Hospital

Informasjon

  • +7 (383) 315‒98‒18 Vis telefonens eneste referanse - man-fre 8: 30-19: 00
  • +7 (383) 315-98‒35

anmeldelser

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jeg ønsket ikke å skrive en negativ anmeldelse i det hele tatt, men dessverre vil det vise seg akkurat slik. Jeg bestemte meg for å ty til betalte tjenester fra en øyelege, fordi jeg for det første trengte det raskt, og for det andre tenkte jeg at jeg sannsynligvis vil bli behandlet mot et gebyr. se på kvalitet og gi de nødvendige anbefalingene.

Jeg kan nok si at jeg.

Jeg ønsket ikke å skrive en negativ anmeldelse i det hele tatt, men dessverre vil det vise seg akkurat slik. Jeg bestemte meg for å ty til betalte tjenester fra en øyelege, fordi jeg for det første trengte det raskt, og for det andre tenkte jeg at jeg sannsynligvis vil bli behandlet mot et gebyr. se på kvalitet og gi nødvendige anbefalinger.

Sannsynligvis kan jeg si at jeg kom med en vanskelig situasjon: I en annen betalt klinikk begynte jeg allerede å behandle chalazion, jeg hadde en allergi mot dråper (rive og rødhet), enten begynte en annen chalazion eller bygg å dannes på samme øye. Legen så selvfølgelig en halazion, angående det andre hun sa - bygg, foreskrev andre dråper. Så innpustet hun dråper for meg å utvide elevene og. Jeg ventet i halvannen time! Slik skal det være? Hun sa at hun måtte vente, men bare en halvtime, og derfor begynte jeg å tape tid! En interessant distribusjon er selvfølgelig å ta imot flere pasienter samtidig, men - la arbeidsordren din være så behagelig, det viktigste - gjør meg en god service.

Jeg vil ikke nevne navnet på den mottakende legen (jeg var ikke leder for avdelingen i begynnelsen av august), akkurat som et resultat fikk jeg et ekstrakt der diagnosen ble oppført - bygg. Dvs? Jeg dro straks til klinikken min på hjemstedet for å åpne en sykemelding, der behandlet øyelegen meg mer nøye! Som et resultat skrev hun meg en retning for operasjonen, som uttalte at jeg hadde to halazioner. Ja, jeg kan være enig i at det sannsynligvis var vanskelig i det betente øyelokket å bestemme nøyaktig om det var bygg eller halazion - og dette er viktig, fordi jeg måtte kirurgisk fjerne det andre, selve bygget ville gått. men diagnosen kan skrives mer presist? Etter min mening er dette ekstremt viktig! Hvordan kan en annen lege gjenopprette bildet? Bare med mine ord?

Generelt er det synd at besøket mitt viste seg slik!

State Novosibirsk Regional Clinical Hospital

Driftsform

Sykehuset har 16 spesialiserte sentre:

- Novosibirsk Inter-Territorial Burn Center,
- Regionalt senter for organdonasjon,
- Regionalt koloproktologisenter,
- Traumasenter på første nivå,
- Regionalt vaskulært senter nr. 2,
- Regionalt endokrinologisenter,
- Regionalt revmatologisenter,
- Regional nefrologisenter,
- Regionalt senter for høydose cellegift mot hemoblastoser,
- Regionalt senter for multippel sklerose og andre autoimmune sykdommer i nervesystemet,
- Regionalt senter for nevrologi og nevrokirurgi,
- Regionalt perinatal senter,
- Regionalt astmasenter for barn,
- Regionalt senter for hjerte revmatologi,
- Regionalt barnefreleologisenter,
- Regionalt senter for laboratoriemedisin.

Tov Nikita Lvovich - Viseadministrerende direktør for naturvitenskap, kurator for terapeutisk klinikk, kurator for avdeling for lungene og hematologiene, leder for avdelingen for indre sykdommer i NSMU
Kurbetieva Tatyana Nikolaevna - Overlege i Novosibirsk-regionen, leder for terapeutisk tjeneste, leder for den terapeutiske avdelingen
Porshennikov Ivan Anatolyevich - Leder for kirurgisk tjeneste, kurator for avdeling for organtransplantasjon, kurator for kirurgisk enhet, kurator ved avdeling for røntgendiagnostiske metoder og behandling, kurator ved avdeling for vaskulær kirurgi, kirurg
Piven Lyudmila Anatolevna - Sjef-gynekolog for barn og ungdom i det sibiriske føderale distriktet, leder for det regionale perinatale senteret, leder for den gynekologiske avdelingen
Vasiliev Evgeny Igorevich - Sjefspesialist for tilbud av planlagt og akuttrådgivning i Novosibirsk-regionen, leder av tjenesten for planlagt og akuttrådgivning, anestesilege-resuscitator
Pikalov Ilya Viktorovich - Sjefspesialist for laboratoriediagnostikk i det sibiriske føderale distriktet, leder for laboratoriediagnostikkavdelingen, kurator for klinisk diagnostisk laboratorium, laboratorium for klinisk immunologi og bakteriologisk avdeling, leder for avdelingen for klinisk laboratoriediagnostikk av NSMU
Mitrokhin Vladislav Evgenievich - Sjef for klinisk farmakolog i Novosibirsk-regionen, kurator ved avdeling for kardiologi, førsteamanuensis ved Institutt for indre sykdommer i NSMU
Dyadeva Irina Viktorovna - Sjef for apotek, sjef for medisinske tjenester
Novitskaya Tatyana Ivanovna - Sjefsykepleier, sjefsspesialist i Novosibirsk-regionen for sykepleieforvaltning
Sokolova Natalya Borisovna - Nestleder overlege for klinisk sakkyndig arbeid, pulmonolog
Tereshchenko Tatyana Grigoryevna - Sjefspesialisten i Novosibirsk-regionen for organisering og gjennomføring av avdelingskvalitetskontroll av sikkerheten ved medisinsk aktivitet, sjefen for avdeling for kontroll og undersøkelse av kvaliteten på medisinsk behandling
Naumenko Olesya Viktorovna - Leder for den konsultative diagnostiske klinikken, leder for klinikken for fødselshjelp og gynekologisk avdeling, fødselslege-gynekolog
Bugaychenko Nikolay Vyacheslavovich - Leder for avdeling for betalte tjenester, kirurg

Naumenko Olesia Vladimir - Leder for konsultasjons- og diagnoseklinikken, leder for fødsels- og gynekologiavdelingen i klinikken, fødselslege-gynekolog
SHCHERBAKOVA MARINA GENNADIEVNA - Leder for Institutt for medisinske undersøkelser, allmennlege
IKKE-HUSKENDE ROMERIGE DAVIDOVICH - Kardiolog
SANNIKOVA LARISA VLADIMIROVNA - Sjef for endokrinolog i Novosibirsk-regionen, lege-endokrinolog for barn
KHOLINA GALINA ANDREYEVNA - Sjefsurdolog i Novosibirsk-regionen, Surdologist-Otolaryngologist
DYUBANOVA GALINA ALEXANDROVNA - nefolog
SINITSKAYA MARGARITA DMITRIEVNA - Medisinsk psykolog
STEPANENKO ELENA VIKTOROVNA - Kosmetolog
KRAVCHENKO MARIA ALEXANDROVNA - Endokrinolog til barn
NEDELKINA NINA VLADIMIROVNA - Kosmetolog
SOLOPOV VICTORIA SERGEEVNA - Øyelege
BODENKO OLESYA SERGEEVNA - Urolog
IVANOVA NATALYA LEONIDOVNA - Øyelege
LATYPOVA OKSANA VALERYEVNA - Psykiater-narkolog
KALIMULINA ELENA BORISOVNA - Sjef for dagsykehuset, allmennlege
BASHTAN ALLA YURYEVNA - Kirurg
LAPTEVA RAISA GRIGORIEVNA - Tannlege
POPOVA MARIA VYACHESLAVOVNA - Revmatolog
YARKOVA ELENA ALEKSEEVNA - Øyelege
USHAKOVA SVETLANA FEDOROVNA - Øyelege
TROSCHENKO MARGARITA SERGEEVNA - Øyelege
IVANOVA ELENA VIKTOROVNA - Øyelege
GAVRILOVA INNA BORISOVNA - Øyelege
TOM GUZEL GAYAZOVNA - Øyelege
PONAMARCHUK TATIANA ANATOLIEVNA - Nevrolog
Bredikhina Evgenia Mikhailovna - fødselslege-gynekolog
NOSKOVA YAROSLAVA PAVLOVNA - Endokrinolog
MASHARSKAYA ELENA ALEXANDROVNA - Tannlege-terapeut
CHERDYNTSEVA GALINA NIKOLAEVNA - Pulmonolog
MINAEVA TATYANA VLADIMIROVNA - Pulmonolog
PODGAYSKY ELENA VASILIEVNA - Barnelege
KOSIKHINA TAMARA ALEXANDROVNA - Otolaryngolog
MOSKVA ELENA BORISOVNA - Nefrolog
CHUNINA VIKTORIA YURYEVNA - Nevrolog, leder for pediatrisk avdeling for konsultasjons- og diagnosepoliklinikk
MIKRYUKOV VALENTIN VASILIEVICH - Nevrolog
MAKARENKO VALENTINA GRIGORIEVNA - Nevrolog
LYSENKO TATIANA ANATOLIEVNA - Nevrolog
VARNAVSKAYA IRINA OLEGOVNA - Kardiolog
EFIMOVA MARIANNA YURYEVNA - Kardiolog til barn
SIBIRTSEVA VERA NIKOLAEVNA - Hematolog
DARAGAN ELENA VYACHESLAVOVNA - Hematolog
SHALIMOVA YULIA LEONIDOVNA - Gastroenterolog
MAKIYAN NIKOLAY KHACHATUROVICH - Fødselsleger-gynekolog
YATSENKO TATIANA MIKHAILOVNA - Lege Allergist-immunolog
SHUMILOVA ELENA ALEXANDROVNA - Legerallergist-immunolog
MAZOTOVA IRINA VENIAMINOVNA - Legerallergist-immunolog
Ksenia SAFONOVA IGOREVNA - Nevrolog
LYAMKINA YULIA IVANOVNA - Fødselslege-gynekolog
NOGAI JANNA RUSLANOVNA - Barnelege
GOLUBENKO NATALYA VLADIMIROVNA - Barnelege
GOLOVKOVA NATALIA ANATOLIEVNA - Nefrolog

Gastroenterologisk avdeling
IKKE-HUSKENDE DAVID LVOVICH - Sjef for gastroenterolog i Novosibirsk-regionen, kurator for den gastroenterologiske avdelingen
MIGUSKINA ELENA IVANOVNA - Leder for gastroenterologisk avdeling, Gastroenterolog
DOROVSKAYA OLGA IGOREVNA - Gastroenterolog
BREZHNEVA KRISTINA ALEXANDROVNA - Gastroenterolog
MASLENNIKOVA TATYANA ALEKSEEVNA - Gastroenterolog
OVCHARENKO TATIANA LAVRENTYEVNA - Gastroenterolog
KOVSHAROVA Ksenia VLADIMIROVNA - Gastroenterolog

Hematologiavdeling med aseptisk kammerenhet
TOV NIKITA LVOVICH - assisterende overlege for vitenskap, kurator for den terapeutiske klinikken, kurator for avdeling for lunger og hematologi, leder for avdelingen for indre sykdommer i NSMU
DYACHKOVA YULIA ALEKSANDROVNA - Leder for hematologiavdelingen, leder for det regionale senteret for høydosekjemoterapi mot hemoblastoser, hematolog
KARPOVA VICTORIA SERGEEVNA - Hematolog
MILLER DARYA ALEXANDROVNA - Hematolog
VORONTSOVA EKATERINA VALERYEVNA - Hematolog
LANG TATIANA YURYEVNA - Hematolog
SHABUROVA LARISA FEDOROVNA - Hematolog
SOBOLEVA SVETLANA NIKOLAEVNA - Hematolog
NEKIPELOVA VALENTINA IVANOVNA - Hematolog
KUZNETSOVA TATIANA BORISOVNA - Hematolog
DOVGALYUK YULIA ALEXANDROVNA - Hematolog

Kardiologisk avdeling
MITROKHIN VLADISLAV EVGENIEVICH - Sjef for klinisk farmakolog i Novosibirsk-regionen, kurator ved kardiologiavdelingen, førsteamanuensis ved Institutt for indre sykdommer i NSMU
RAIDER TATIANA NIKOLAEVNA - Sjefskardiolog i Novosibirsk-regionen, leder for akuttkardiologisk avdeling i Regional Vascular Center nr. 2, kardiolog
SUBBOTINA TATIANA ALEKSEEVNA - Kardiolog
TERESHCHENKO NATALIA IGOREVNA - Kardiolog
ZVYAGINTSEV SERGEY VLADIMIROVICH - Kardiolog
LANCEVA DARYA Konstantinovna - Kardiolog
SEDYCHENKO NATALYA BORISOVNA - Kardiolog
PLATUNOV STEPAN GENNADIEVICH - Kardiolog

Nevrologisk avdeling
TANEEVA ELENA VIKTOROVNA - Sjef nevrolog i Novosibirsk-regionen, leder av nevrologisk avdeling for pasienter av OMSK RSC nr. 2
VERETELNIKOV IVAN ALEKSANDROVICH - Leder for nevrologisk avdeling, nevrolog
FRIZEN KONSTANTIN ANDREYEVICH - Nevrolog
DORONIN BORIS MATVEEVICH - Kurator for nevrologisk avdeling, leder for avdeling for nevrologi, NSMU
MASLENNIKOVA NATALIA ALEKSEEVNA - Logopeder
KERENA RERICH VIKTOROVNA - Nevrolog
ZATYNKO ANDREY VLADIMIROVICH - Nevrolog
STAROVOYTOVA SVETLANA IVANOVNA - Lege for fysioterapiøvelser
SOROGINA LYUDMILA DMITRIEVNA - Nevrolog
VUYLOV VLADIMIR MAKSIMOVICH - Nevrolog

Nefrologiavdelingen
MOVCHAN ELENA ANATOLIEVNA - Kurator for nefrolologisenteret, professor, Institutt for indremedisin, NSMU
GALKINA ELENA VALERYEVNA - Sjefnefrolog i Novosibirsk-regionen, leder av Nefrologiavdelingen
SIMAKOVA ANASTASIA IGOREVNA - nefolog
POPOVA VICTORIA ODISSEEVNA - Terapeut
SHISHKINA IRINA VALENTINOVNA - Nefrolog
MANEEVA ZERA BEKIROVNA - Nefrolog
GONCHAROVA ANNA VLADIMIROVNA - Nefrolog

Regionalt senter for multippel sklerose
MALKOVA Nadezhda ALEKSEEVNA - Leder for det regionale senteret for multippel sklerose, nevrolog
SHUBINA OLGA SERGEEVNA - Psykoterapeut
VERGUNOVA ILONA YURYEVNA - Nevrolog
BULATOV EKATERINA VALERYEVNA - Nevrolog
KOROBKO DENIS SERGEEVICH - Nevrolog

Lungeavdelingen
TOV NIKITA LVOVICH - assisterende overlege for vitenskap, kurator for den terapeutiske klinikken, kurator for avdeling for lunger og hematologi, leder for avdelingen for indre sykdommer i NSMU
KUDELYA LUBOV MIKHAILOVNA - Sjef Pulmonolog i Novosibirsk-regionen, leder av Pulmonology Department
SOKOLOVA NATALYA BORISOVNA - assisterende overlege for klinisk ekspertise, pulmonolog
MOZHINA LUDMILA NIKOLAEVNA - Pulmonolog
MANZHLEYEVA TATYANA VLADIMIROVNA - Pulmonolog
NOVIKOVA EKATERINA VLADIMIROVNA - Lege Allergist-immunolog
ZUBRITSKAYA IRINA ALEXANDROVNA - Pulmonolog
VITUKHINA ELENA ANATOLIEVNA - Pulmonolog

Revmatologisk avdeling
UKOLOVA LOVE ANATOLIEVNA - Kurator for revmatologiavdelingen, revmatolog
BOGODEROVA LARISA ALEKSANDROVNA - Sjef revmatolog i Novosibirsk-regionen, leder for revmatologiavdelingen
MEDVEDEV SERGEY ALEXANDROVICH - Revmatolog
DECREE OF SVETLANA VLADIMIROVNA - Revmatolog

Terapeutisk avdeling №2
YUDANOV ANATOLIY VASILIEVICH - Sjeflege, overkirurg i det sibiriske føderale distriktet og NSO, kurator for avdelinger for koloproktologiske, terapeutiske og rekonstruktive og plastiske kirurgier
KURBETYEVA TATYANA NIKOLAEVNA - Sjeflege i Novosibirsk-regionen, leder for terapeutisk tjeneste, leder for den terapeutiske avdelingen
ALEXANDER ROMANENKO MIKHAILOVICH - Terapeut

Fysioterapiavdeling
SHCHEKODKO YULIA ALEXANDROVNA - Leder for fysioterapiavdelingen
RUSSIAN ZARA NIKOLAEVNA - Fysioterapeut
BORISOVA OLGA IVANOVNA - Terapeut
TIMAKOV ALEXEY IVANOVICH - Terapeut
SHIKHVARGER VERA ALEXANDROVNA - Lege for fysioterapiøvelser

Endokrinologisk avdeling
BONDAR IRINA ARKADYEVNA - Sjefendokrinolog i det sibiriske føderale distriktet, kurator for endokrinologiavdelingen, leder for avdelingen for endokrinologi ved det medisinske fakultetet ved Novosibirsk State Medical University, diabetolog
Shabelnikova Olesya Yuryevna - sjef Endokrinolog i Novosibirsk-regionen, leder for endokrinologiavdelingen, Endokrinolog
PENZINA VALENTINA GRIGORIEVNA - Endokrinolog
PLOTNIKOVA YULIA ALEKSEEVNA - Endokrinolog
KOPNINA ALINA SERGEEVNA - Endokrinolog
Bredikhina Daria Sergeevna - Endokrinolog

Brenn avdeling
CHIKINEV YURI VLADIMIROVICH - Sjef thoraxkirurg ved NSO, leder for kirurgisk klinikk, kurator ved avdeling for thoraxkirurgi, avdeling for pediatrisk kirurgi og brannavdeling, leder for avdeling sykehus og pediatrisk kirurgi ved NSMU
SHMYRIN ANDREY Arefievich - Chief Combustiologist of Novosibirsk Region, Head of Burn Department, Surgeon
GROMATSKAYA EVGENIA BORISOVNA - Kirurg
BONDARENKO NATALYA VLADIMIROVNA - Kirurg
BAKHANETS EVGENY ALEXANDROVICH - Kirurg
Kozyreva Tatyana Yuryevna - terapeut
KABAKOVA SOFIA RUDOLFOVNA - Barnekirurg
BEBEKINA NATALIA BORISOVNA - Psykiater
DOSTOVALOVA ANTONINA IVANOVNA - Kirurg
GORBUNOVA NATALYA VIKTOROVNA - Kirurg
WEGNER EVGENY GENNADIEVICH - Kirurg

Røntgendiagnostiske metoder og behandlingsavdeling
PORSHENNIKOV IVAN ANATOLIEVICH - Leder for kirurgisk avdeling, kurator for organtransplantasjonsavdelingen, kurator for kirurgisk enhet, kurator ved avdelingen for røntgendiagnostiske metoder og behandling, kurator ved avdeling for vaskulær kirurgi, kirurg
REDKIN DMITRY ANATOLIEVICH - Leder for avdelingen for røntgendiagnostiske og behandlingsmetoder
SLASCHININ KONSTANTIN NIKOLAEVICH - Lege på endovaskulære diagnostiske og behandlingsmetoder
LEVCHENKO EVGENY ALEXANDROVICH - Lege på endovaskulære diagnostiske og behandlingsmetoder
KALININ VADIM PETROVICH - Lege på røntgenendovaskulære diagnostiske og behandlingsmetoder
PASHCHINA SVETLANA NIKOLAEVNA - Lege på endovaskulære diagnostiske og behandlingsmetoder
NOVIKOV SEMEN VLADIMIROVICH - Kirurg
GROMOVOY ROMAN MIKHAILOVICH - Lege på diagnostiske og behandlingsmetoder for endovaskulær behandling

Organtransplantasjonsavdeling
PORSHENNIKOV IVAN ANATOLIEVICH - Leder for kirurgisk avdeling, kurator for organtransplantasjonsavdelingen, kurator for kirurgisk enhet, kurator ved avdelingen for røntgendiagnostiske metoder og behandling, kurator ved avdeling for vaskulær kirurgi, kirurg
ALEXANDER BYKOV YURYEVICH - Sjeftransplantolog i Novosibirsk-regionen, sjef for avdeling for organtransplantasjon, kirurg
YUSHINA EKATERINA GENNADIEVNA - Kirurg
MAKSIMOV VLADIMIR STEPANOVICH - Kirurg
POPOVA VICTORIA ODISSEEVNA - Terapeut
SCHEKINA ELENA EVGENIEVNA - kirurg
KOROBEYNIKOVA MARIA ALEXANDROVNA - Kirurg
KARTASHOV ALEXEY SERGEEVICH - Kirurg
SAAKYAN GEGAM SAAKOVICH - Kirurg

Plastisk og rekonstruktiv kirurgisk avdeling
YUDANOV ANATOLIY VASILIEVICH - Sjeflege, overkirurg i det sibiriske føderale distriktet og NSO, kurator for avdelinger for koloproktologiske, terapeutiske og rekonstruktive og plastiske kirurgier
TSEGELNIKOV MAKSIM MIKHAILOVICH - Leder for Institutt for plastisk og rekonstruktiv kirurgi, plastikkirurg
YEKIMOVA YULIA SERGEEVNA - Plastikkirurg
DIRKSEN PETR VIKTOROVICH - Lege, hjerte- og kirurgi, plastikkirurg

Thoracic hiru rgi gren
CHIKINEV YURI VLADIMIROVICH - Sjef thoraxkirurg ved NSO, leder for kirurgisk klinikk, kurator ved avdeling for thoraxkirurgi, avdeling for pediatrisk kirurgi og brannavdeling, leder for avdeling sykehus og pediatrisk kirurgi ved NSMU
KUTEPOV ANTON VADIMOVICH - Leder for mottaks- og diagnosetjenesten, leder for mottaksavdelingen, thoraxkirurg
KOROBEYNIKOV ALEXANDER VLADIMIROVICH - Leder for Institutt for thoraxkirurgi, thoraxkirurg
DROBYAZGIN EVGENY ALEXANDROVICH - Kurator for endoskopisk avdeling, leder for endoskopisk avdeling, endoskopist, thoraxkirurg
EVE BOBYLEV NIKOLAEVICH - Thoracic kirurg
ZUBKOVSKAYA HOPE VASILIEVNA - thoraxkirurg
SHCHERBINA KONSTANTIN IGOREVICH - thoraxkirurg
ZANIN ANTON NIKOLAEVICH - thoraxkirurg
KARA-MONGUSH OLEG ALEXANDROVICH - Kirurg

Oral og maxillofacial kirurgi avdeling
SYSOLYATIN PAVEL GAVRILOVICH - Chief Maxillofacial Surgeon of Novosibirsk Region, kurator ved Institutt for Maxillofacial Surgery
PANIN IGOR ANATOLIEVICH - Leder for Institutt for maxillofacial kirurgi, maxillofacial kirurg
DRACHENA ELENA VLADIMIROVNA - Doktor maxillofacial kirurg
PILIPYUK VITALY EVGENIEVICH - Doktor maxillofacial kirurg
CHEBANENKO YURI YURYEVICH - Maxillofacial kirurg
SVISTIN ANDREY MIKHAILOVICH - Maxillofacial kirurg
SANDAKOVA OLGA VIKTOROVNA - Doktor maxillofacial kirurg
DUDKIN VIKTOR SERGEEVICH - Doktor maxillofacial kirurg

Nevrokirurgisk avdeling
STUPAK VYACHESLAV VLADIMIROVICH - Sjef nevrokirurg i Novosibirsk-regionen, kurator for nevrokirurgisk avdeling
ALEXANDER BOBYLEV GENNADIEVICH - Leder for nevrokirurgisk avdeling, nevrokirurg
SHOGUNBEKOV TIMUR MAZAMBEKOVICH - Nevrokirurg
KUTSENKO MAXIM VLADIMIROVICH - Nevrokirurg
PRONSKYH IGOR VLADIMIROVICH - Lege ortopedisk traumatolog
KISKAYEV AIGAZI ISLAMOVICH - Nevrokirurg
KHARCHENKO ALEXEY VALERYEVICH - Nevrokirurg
GAZEEV ANDREI MIKHAILOVICH - Nevrokirurg
BON VITALIY MIKHAILOVICH - Nevrokirurg
AUL SHALINDER ASHOKOVICH - Nevrokirurg

Otorhinolaryngologisk avdeling
KISELEV ALEKSEY BORISOVICH - Sjef for otorhinolaryngolog i Novosibirsk-regionen, kurator for ØNH-avdelingen, leder for Institutt for Otorhinolaryngologi, Det odontologiske fakultet, NSMU
GARSHINA EVGENIYA VLADIMIROVNA - Leder for avdeling for Otorhinolaryngology, otolaryngolog
GONCHAROVA LARISA ALEKSEEVNA - Otolaryngolog
ODINTSOVA ELENA VALERYEVNA - Otolaryngolog
RADAEVA ANNA SERGEEVNA - Otolaryngolog
BURILOVA TATYANA YURYEVNA - Otolaryngolog
CHERTOVSKikh NINA MIKHAILOVNA - Otolaryngolog
VODOLAZSKAYA YULIA VALERYEVNA - Otolaryngolog
NIKOLAEVA ELENA PETROVNA - Otolaryngolog
KLEVTSOVA GALINA VALERYEVNA - Otolaryngolog

Purulent kirurgisk avdeling
BLAGITKO EVGENY MIKHAILOVICH - Kurator for kirurgisk avdeling og purulent kirurgisk avdeling
BESPALOV ALEKSEY ALBERTOVICH - Leder for Institutt for purulent kirurgi, kirurg
BUGAYCHENKO NIKOLAY VYACHESLAVOVICH - Leder for avdeling for betalte tjenester, kirurg
BARTOSH DENIS SERGEEVICH - Kirurg
PAVLIK VLADIMIR NIKOLAEVICH - Kirurg

Koloproktologiavdeling
YUDANOV ANATOLIY VASILIEVICH - Sjeflege, overkirurg i det sibiriske føderale distriktet og NSO, kurator for avdelinger for koloproktologiske, terapeutiske og rekonstruktive og plastiske kirurgier
GOVORKOV ROMAN VLADIMIROVICH - Sjef for koloproktolog i Novosibirsk-regionen, leder for avdelingen for koloproktologi, kirurg
GANICHEVA IRINA ALEXANDROVNA - kirurg-koloproktolog-onkolog
KALININ VITALY ANATOLIEVICH - Kirurg
TOKMAKOV IVAN ALEXANDROVICH - Kirurg
KIRILIN LEONID NIKITICH - Kirurg

Avdeling for vaskulær kirurgi
PORSHENNIKOV IVAN ANATOLIEVICH - Leder for kirurgisk avdeling, kurator for organtransplantasjonsavdelingen, kurator for kirurgisk enhet, kurator ved avdelingen for røntgendiagnostiske metoder og behandling, kurator ved avdeling for vaskulær kirurgi, kirurg
KIM IGOR NIKOLAEVICH - Leder for avdeling for vaskulær kirurgi, lege hjerte- og karkirurg
WOLF VALENTIN ANDREEVICH - Doctor Cardiovascular Surgeon
ALTAREV ALEXANDER SERGEEVICH - Lege, hjerte- og kirurgi
KIM ANDREY GRIGORIEVICH - Lege kardiovaskulær kirurg
KUTEPOV EVGENY VADIMOVICH - Lege, hjerte- og kirurgi

Traumatology Department
FISKE IVAN VASILIEVICH - I.O. Leder for traumeavdelingen, ortoped
GRANITSA DANIL OLEGOVICH - Sjefrabiolog i Novosibirsk-regionen, legeortopedisk traumatolog
KOROTEEV MIKHAIL VYACHESLAVOVICH - Ortopedisk traumatolog
MELESHKO OLGA DMITRIEVNA - Ortopedisk traumatolog
LEPIKHOV DMITRY ALEXANDROVICH - Lege ortopedisk traumatolog
KOLESNIKOV ALEXANDER OLEGOVICH - Ortopedisk traumatolog

Øyelege avdeling
GUSAREVICH OLGA GENNADIEVNA - Sjef oftalmolog i det sibiriske føderale distriktet, kurator for oftalmologiavdelingen, kurator for Regional Centre for Contact Vision Correction, leder for oftalmologikurs i NSMU
FURSOVA ANZHELLA ZHANOVNA - Sjef oftalmolog i NSO og hovedbarne øyelege av NSO, leder for oftalmologiavdelingen
MARCUS ELEONORA Konstantinovna - øyelege
KRASOVSKAYA MARINA VLADIMIROVNA - Øyelege
POGOZHEVA IRINA VALERYEVNA - Øyelege
FILIMONOV MAXIM EVGENIEVICH - Øyelege
TARASOV MIKHAIL SERGEEVICH - Øyelege
RIFEL SVETLANA IVANOVNA - Øyelege
Pozdnyakova Natalia Vasilyevna - øyelege
KOSTENKO ALEXANDER ILYICH - Øyelege
ISAKOVA IRINA YURYEVNA - Øyelege
ZAPORIZHSKAYA MARINA ALEXANDROVNA - Øyelege
Ilya Aleksandrovich Bruskov - øyelege
CHUBAR HOPE VIKTOROVNA - Øyelege
FENKOVA OLGA GENNADIEVNA - Øyelege
LITVINOVA NELLI VASILIEVNA - Øyelege
KUZNETSOVA NATALYA VLADIMIROVNA - Øyelege

Urologiavdeling
SHKURATOV SERGEY SERGEEVICH - Leder for urologiavdelingen, urolog
FEOFILOV IGOR VIKTOROVICH - Sjefurolog i Novosibirsk-regionen, kurator for urologiavdelingen, leder for Institutt for urologi, NSMU
LAPCHENKO EVGENY VLADIMIROVICH - Urolog
Bekreev Egor Alekseevich - Urolog
MUSOIEV KAHRAMON FAYZILLOYEVICH - Urolog
Tsyplakov DMITRY IVANOVICH - Urolog
KRYZHIVOBLOTSKY EVGENY OLEGOVICH - Urolog
BOBOYEV MIKHAIL MADAMINOVICH - Urolog
KAMENSKY OLGA SERGEEVNA - Urolog
PETROVA TATIANA BORISOVNA - Anestesilege-resuscitator
PANFEROV SERGEY VALENTINOVICH - Anestesilege-resuscitator

Barnas traumeenhet
STRELTSOV ANDREY VLADIMIROVICH - Sjef for barneortopedisk traumatolog NSO, leder for Barnetraumatologisk avdeling, Ortopedisk traumatolog
VEDENOV VADIM VADIMOVICH - Ortopedisk traumatolog
PETRENKO EVGENY ANATOLIEVICH - Ortopedisk traumekirurg
GRIGORIEV OLEG ZHANOVICH - Ortopedisk traumatolog

Barnas kirurgiske avdeling
CHIKINEV YURI VLADIMIROVICH - Sjef thoraxkirurg ved NSO, leder for kirurgisk klinikk, kurator ved avdeling for thoraxkirurgi, avdeling for pediatrisk kirurgi og brannavdeling, leder for avdeling sykehus og pediatrisk kirurgi ved NSMU
GRAMZIN ALEKSEY VLADIMIROVICH - Sjef for barnekirurg i Novosibirsk-regionen, leder av barnekirurgisk avdeling, barnekirurg
KOINOV YURI YURYEVICH - Barnekirurg
KOZHEVNIKOV PAVEL ALEXANDROVICH - Barnekirurg
GOKHMAN YURI SEMENOVICH - Barnekirurg
KOLOMEYTSEV PAVEL IVANOVICH - Barnekirurg
Krivosheenko Nikolay Vladimirovich - lege for barn
Tsyganok Vladislav Nikolayevich - Barnekirurg
FAYKO EVGENY YURYEVICH - Urolog-androlog til barn

Kirurgisk avdeling
TOLSTYKH GENNADY NIKOLAEVICH - Leder for kirurgisk avdeling, kirurg
SMOLYAKOV DENIS SERGEEVICH - Kirurg
NIKULICH ROMAN VLADIMIROVICH - Kirurg
PODOLYAK ANNA SERGEEVNA - Kirurg
VORONCHIKHINA HOPE VLADIMIROVNA - Kirurg
BEZMENOV YURI VLADIMIROVICH - Kirurg
CHERKASOV MIKHAIL GENNADIEVICH - Kirurg
NOVITSKY VALERY VASILIEVICH - Kirurg
FOKINA ALEXANDRA PETROVNA - kirurg
ZYLOGOSTEV SERGEY VADIMOVICH - Kirurg
SURKOV DMITRY SERGEEVICH - Kirurg
DOBROV SEMEN DMITRIEVICH - Kirurg


OBSTETRI OG GYNEKOLOGI

Gynekologisk avdeling
PIVEN LYUDMILA ANATOLIEVNA - Sjef for gynekolog for barn og unge i det sibiriske føderale distriktet, leder av Regional Perinatal Center, leder for den gynekologiske avdelingen
MARINKIN IGOR OLEGOVICH - Leder for fødsels- og gynekologiklinikk, kurator for gynekologisk avdeling, leder for avdeling for fødsels- og gynekologi, NSMU
BEREZOVSKAYA ANASTASIA VYACHESLAVOVNA - Fødselsleger-gynekolog
BOLSHAKOVA VICTORIA NIKOLAEVNA - Fødselsleger-gynekolog
FEDOROVA NATALYA VLADIMIROVNA - Fødselslege-gynekolog
SHESTAKOV VLADISLAV ALEXANDROVICH - Fødselsleger-gynekolog
SOLYANIKOV DMITRY ALEXANDROVICH - Fødselsleger-gynekolog
PYNIKOV IGOR VIKTOROVICH - Fødselsleger-gynekolog

Nyfødt kontor
BELOUSOVA TAMARA VLADIMIROVNA - Overlege for det sibirske føderale distriktet, leder for barneklinikken, kurator for avdelingen for pediatrisk lungeavdeling, avdelingen for nyfødte og avdelingen for patologi for nyfødte og premature babyer, leder for avdelingen for pediatri og neonatologi ved NSMU
BYKADOROVA OLGA LEONIDOVNA - Sjef-neonatolog i Novosibirsk-regionen, leder for avdeling for nyfødte, neonatolog
PERMINOVA TATIANA NIKOLAEVNA - Neonatolog
KUDLAENKO IRINA VLADIMIROVNA - Neonatolog
GONCHAROVA MARINA MIKHAILOVNA - Neonatolog
Khrushcheva Irina Valeryevna - Neonatolog
LUTOSHKINA NATALYA SERGEEVNA - Neonatolog
KIRIENKO MARIA SERGEEVNA - Neonatolog

Avdeling for graviditetspatologi
KHALZOVA ELENA YAKOVLEVNA - Leder for fødselsavdelingen for graviditetspatologi
Streltsova Natalia Timofeevna - fødselslege-gynekolog
FILICHKINA LYUDMILA MIKHAILOVNA - Fødselslege-gynekolog
SHULGA MARINA ANDREYEVNA - Fødselsleger-gynekolog

Klan gren
VOLKOV REM VALERYEVICH - Sjef Obstetriker-Gynekolog i Novosibirsk-regionen
STARIKOV NIKOLAY VALERIEVICH - Leder for klanavdelingen, førsteamanuensis ved Institutt for fødsels- og gynekologi, NSMU
SERGEEVA YULIA SERGEEVNA - Fødselslege-gynekolog
ANDREYEVA ELENA SERGEEVNA - Fødselsleger-gynekolog
TKACH ELENA NIKOLAEVNA - Fødselslege-gynekolog
SUKHINA IRINA NIKOLAEVNA - Fødselsleger-gynekolog
SELISCHEVA TATYANA GENNADYEVNA - Fødselsleger-gynekolog
CHEKANOVA TATYANA ANDREYEVNA - Fødselsleger-gynekolog
KHACHATRYAN SARGIS MKHITAROVICH - Fødselsleger-gynekolog
GRIGORIEVA ALINA GENNADIEVNA - Fødselsleger-gynekolog
BORGOYAKOVA IRINA ALEXANDROVNA - Fødselslege-gynekolog
DUBOVSKAYA ELEONORA LVIVNA - Leder for informasjons- og analytisk avdeling, metodolog
MOISEYENKO ALEXANDER VALERYEVNA - Neonatolog
ZHURAVLEVA OLGA BORISOVNA - Metodolog
IVANOVA TATYANA ANATOLIEVNA - Terapeut

Barns nevrologiske avdeling
GANINA NATALYA VIKTOROVNA - Leder for barnas nevrologiske avdeling, nevrolog
GLUKHOV BORIS MIKHAILOVICH - Sjefbarnsneurolog i Novosibirsk-regionen, kurator for barnas nevrologiske avdeling, nevrolog
UDOVENKO NATALIA NIKOLAEVNA - Logopeder, spesialist i tidlig korreksjon
BARANOVSKAYA LYUDMILA VALERYEVNA - Nevrolog
MALYSHEVA YULIA SERGEEVNA - Nevrolog
SARYCHEVA TATIANA PAVLOVNA - Nevrolog
GAVRILOVA GALINA ILYINICHNA - Nevrolog

Pediatrisk avdeling av små barn og patologien til nyfødte
GRINBERG IRINA GENNADYEVNA - Leder for pediatrisk tjeneste, leder for avdeling for tidlig alder og patologi hos nyfødt, neonatolog
BELOUSOVA TAMARA VLADIMIROVNA - Overlege for det sibirske føderale distriktet, leder for barneklinikken, kurator for avdelingen for pediatrisk lungeavdeling, avdelingen for nyfødte og avdelingen for patologi for nyfødte og premature babyer, leder for avdelingen for pediatri og neonatologi ved NSMU
KOTLYAROVA OLGA VIKTOROVNA - Neonatolog
ALEONA LEONOVA ALEXANDROVNA - Neonatolog
KRASOVA TATYANA ALEKSEEVNA - Neonatolog
SHCHEGLOVA NINA NIKOLAEVNA - Neonatolog
SHALAGINA ELENA VLADIMIROVNA - Neonatolog
KOZHEVNIKOVA ELENA GEORGIEVNA - Neonatolog
KOZHUKHOVA SVETLANA VLADIMIROVNA - Neonatolog
SAPRYKINA TATIANA VIKTOROVNA - Neonatolog, lege for ultralyddiagnostikk

Barnas pulmonologiavdeling
BELOUSOVA TAMARA VLADIMIROVNA - Overlege for det sibirske føderale distriktet, leder for barneklinikken, kurator for avdelingen for pediatrisk lungeavdeling, avdelingen for nyfødte og avdelingen for patologi for nyfødte og premature babyer, leder for avdelingen for pediatri og neonatologi ved NSMU
PINEGINA YULIA STANISLAVOVNA - Sjef for barnepulmonolog i Novosibirsk-regionen, sjef for barnens lungeavdeling, barnelege
PEREGUDOVA TATIANA VASILIEVNA - Barnelege
KIRIYOK YULIA PAVLOVNA - Barnelege

Patologi hos nyfødte og premature spedbarn
BELOUSOVA TAMARA VLADIMIROVNA - Overlege for det sibirske føderale distriktet, leder for barneklinikken, kurator for avdelingen for pediatrisk lungeavdeling, avdelingen for nyfødte og avdelingen for patologi for nyfødte og premature babyer, leder for avdelingen for pediatri og neonatologi ved NSMU
TISHAKINA NATALYA SERGEEVNA - Leder for Institutt for patologi for nyfødte og premature barn, neonatolog
KADOCHNIKOVA KRISTINA ALEXANDROVNA - Neonatolog
MARTYNENKO ELENA IGOREVNA - Neonatolog
MOSKOVCHENKO IRINA VASILIEVNA - Neonatolog
VOLNIKOVA TATIANA VLADIMIROVNA - Neonatolog
VORONINA ELLA ULYANOVNA - Neonatolog
Pyatibratova NINA BORISOVNA - Neonatolog
KOZLOVA ELENA ALEKSEEVNA - Neonatolog

Eldre pediatrisk enhet
BLAGITKO NATALYA EVGENIEVNA - Sjef for barnekardiolog i Novosibirsk-regionen, leder for barneavdelingen i eldre alder, barnelege
LOSKUTOVA SVETLANA ALEXANDROVNA - Sjefbarnefrolog i Novosibirsk-regionen, kurator for avdelingen for eldre barn, barnelege
NIKULINA ANNA BAYNAZAROVNA - Barnelege
NKRYLOVA EVGENIA VLADIMIROVNA - Barnelege
KORYANOVA NATALYA VALERYEVNA - Lege, endokrinolog til barn

grener :
- Røntgenavdeling
- Endoskopisk avdeling
- Enhet for ultralydundersøkelse
- Funksjonell diagnoseavdeling

leger :
KUTEPOV ANTON VADIMOVICH - Leder for mottaks- og diagnosetjenesten, leder for mottaksavdelingen, thoraxkirurg
MANAKOVA YANA LEONIDOVNA - Kurator ved Institutt for røntgenberegnet tomografi og røntgenavdeling, leder for røntgenavdelingen, assistent ved Institutt for strålediagnostikk og strålebehandling, NSMU
TERESHENKO ANDREY VIKTOROVICH - Kurator ved Institutt for elektrokardiografi og funksjonsdiagnostikk
KOCHURA VIKTOR IVANOVICH - Radiolog
LAZAREV MIKHAIL MIKHAILOVICH - Leder for avdelingen for ultralyddiagnostikk
ZHELTOVA LYUDMILA IGOREVNA - Leder for Institutt for funksjonsdiagnostikk
DROBYAZGIN EVGENY ALEXANDROVICH - Kurator for endoskopisk avdeling, leder for endoskopisk avdeling, endoskopist, thoraxkirurg
IVANOV SERGEY VLADIMIROVICH - Sjefspesialist i Novosibirsk-regionen i funksjonsdiagnostikk, lege for funksjonsdiagnostikk
POPOV ALEXANDER LAVRENTIEVICH - Sjefendoskopist i Novosibirsk-regionen, endoskopist
ALYMOVA OLGA VLADIMIROVNA - Radiolog
TYSK MARIA VIKTOROVNA - Terapeut
AMVROSOV AVRAM LAVRENTIEVICH - Endoskopist
GORSHKOV PETER BORISOVICH - Endoskopist
SUDOVIKH IRINA EVGENIEVNA - Endoskopist
SAMASYUK INNA VLADIMIROVNA - Endoskopist
BORISOV SERGEY ALEKSEEVICH - Endoskopist
CHOI ALEXEY PAVLOVICH - Endoskopist
DEGTYAREVA SVETLANA IVANOVNA - Endoskopist
HJELP VIKTOR VLADIMIROVICH - Endoskopist
AMATOV BAYYSHBEK KUBANYCHBEKOVICH - Endoskopist
KLIMOV SEMEN SERGEEVICH - Radiolog
FRANCHUK OKSANA YURYEVNA - Radiolog
ZHURAVKOV FEDOR VLADIMIROVICH - Radiolog
VEGNER ANTON YURYEVICH - Radiolog
NENAROCHNOVA NATALYA SERGEEVNA - Radiolog
ZELENTSOV MIKHAIL EVGENIEVICH - Radiolog
SVEYKOVSKY SERGEY YURYEVICH - Radiolog
ROMANENKO VALENTINA IVANOVNA - Radiolog
RUBAN IRINA NIKOLAEVNA - Radiolog
PANIN MIKHAIL ALEKSEEVICH - Radiolog
SUBBOTINA VALERY ARTUROVNA - Radiolog
GORBUNOV NIKOLAY ALEKSEEVICH - Kurator ved avdeling for ultralyd- og radioisotopforskningsmetoder, røntgenavdeling, radiolog
ZLENKO ANASTASIA VALERYEVNA - Radiolog
SHCHEGLOVA NELYA NIKOLAEVNA - Radiolog
KAZACHENKO IRINA FELIKSOVNA - Radiolog
KAZANTSEV SERGEY NIKOLAEVICH - Radiolog
LOMSHAKOVA VALENTINA VASILIEVNA - Radiolog
POTEKHIN ALEXEY VIKTOROVICH - Radiolog
VOLCHENKO SERGEY NIKOLAEVICH - Radiolog
KIRDEEVA EKATERINA ALEXANDROVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk
SUROVTSEVA NATALIA NIKOLAEVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk
KUZNETSOV TATYANA ANATOLIEVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk
MOZHARINA MARINA VIKTOROVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
KANAYLOVA OLGA PAVLOVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk
KORZHAVIN IGOR GENNADIEVICH - Lege i ultralyddiagnostikk
FISHOVA OLGA NIKOLAEVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
BALDINA SVETLANA SERGEEVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
GOREMYKINA ANNA VIKTOROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
TEREKHOVA ANNA ARKADIEVNA - Lege i funksjonsdiagnostikk
KOLMAKOVA NATALIA VIKTOROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
POPOVA NATALIA ALEXANDROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
VILENKINA ELENA EVGENIEVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
KASHNIKOVA LIDIA GENNADIEVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
BOTOVA LYUDMILA FEDOROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
KLIMENTEVA EVGENIYA IVANOVNA - Lege i funksjonsdiagnostikk
MOLODOVA ALEXANDRA VLADIMIROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
ASTASHCHENKO TATYANA VLADIMIROVNA - Doktor i funksjonsdiagnostikk
SVEYKOVSKY DMITRY SERGEEVICH - Radiolog
TIMOFEEV EVGENY OLEGOVICH - Doktor i funksjonsdiagnostikk
Hrapov Valery Anatolyevich - lege for ultralyddiagnostikk
KURBATOVA ANNA ALEXANDROVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk
VEYS YANA BRONISLAVOVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
BEREZOVSKAYA TATIANA GENNADYEVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
PETROVICH YULIA SERGEEVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
MAYER OLEG EDUARDOVICH - Doktor i ultralyddiagnostikk
KHARLAMOVA LARISA ANATOLIEVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
CHUDINOVA OLGA GRIGORIEVNA - Lege i ultralyddiagnostikk
ODINTSOVA ELENA VLADIMIROVNA - Doktor i ultralyddiagnostikk

grener :
- Bakteriologisk avdeling
- Klinisk diagnostisk laboratorium
- Clinical Immunology Laboratory

leger :
PIKALOV ILYA VIKTOROVICH - Sjefspesialist for laboratoriediagnostikk i det sibirske føderale distriktet, leder for avdeling for laboratoriediagnostikk, kurator for klinisk diagnostisk laboratorium, laboratorium for klinisk immunologi og bakteriologisk avdeling, leder for avdeling for klinisk laboratoriediagnostikk, NSMU
GALKIN VLADIMIR IVANOVICH - Leder for laboratoriet for klinisk immunologi
Krupnikova Nadezhda Arkadyevna - Leder for klinisk diagnoselaboratorium
KRAINOVA LARISA EVGENIEVNA - Sjefspesialist i klinisk mikrobiologi og antimikrobiell resistens, leder for laboratoriet ved bakteriologisk avdeling
DEMENTYEVA ELINA SERGEEVNA - Diagnostisk lege for klinisk laboratorium
PRIVIZENTSEVA YULIA SERGEEVNA - Diagnostisk lege for klinisk laboratorium
DEMIDOVA NATALIA GENNADIEVNA - Lege-bakteriolog
SERGEEVA LIDIA ALEXANDROVNA - Bakteriolog
VLADISLAVA ROZHKOVA - Bakteriolog
Pavlyuchenko Evgenia Leonidovna - lege ved laboratoriet for klinisk immunologi
MIKHEEVA KSENIA OLEGOVNA - Lege, laboratorium for klinisk immunologi
YUDINA ANASTASIA ANATOLIEVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
STAKHNEVA ANASTASIA VIKTOROVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
KIRILLOVA ZOYA VASILIEVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
ANTONOVA ELENA YURYEVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
SAFRONOVA VERONIKA GEORGIEVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
FEDYAEVA IRINA YURYEVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
KALINSKAYA LIDIA FEDOROVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
MOLCHANOVA VERA TOMASOVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
GRIGOROVSKY TATYANA VLADIMIROVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
MULIK TAMARA LEONIDOVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
YAICHNIKOVA VALENTINA EFIMOVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
BAKUSHKINA SVETLANA ANATOLIEVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium
ARTAMONOVA TATYANA IVANOVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
ZAITSEVA OLGA ANDREYEVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
KULAGINA EKATERINA ANDREYEVNA - Lege, klinisk diagnoselaboratorium
MINOVA ELENA EVGENIEVNA - Lege, klinisk diagnostisk laboratorium


Anestesiologi og gjenoppliving

grener :
- Anestesiologi og intensivavdeling
- Barns intensivavdeling
- Gjenopplivning av nyfødte
- Gjenopplivning av brannskader
- Gjenopplivning av pasienter med kirurgisk infeksjon
- Gjenopplivning av klanen
- Gjenopplivning av den terapeutiske profilen
- Gjenopplivning av en kirurgisk profil
- In vitro avgiftning, hemodialyse og blodoverføring

leger :
STRELTSOVA ELENA IVANOVNA - viseadministrerende lege for medisinsk arbeid, leder for intensivavdelingen og intensivavdelingen på purulent avdeling, anestesilege-resuscitator
KOKHNO VLADIMIR NIKOLAEVICH - Sjef anestesilege-resuscitator ved NSO, kurator ved avdeling for anestesiologi og gjenoppliving, leder for avdeling for anestesiologi og gjenoppliving av NSMU
ALEKSEY NIKOLAEVICH SHMAKOV - Chief Pediatric Anesthesiologist-Resuscitator, NSO, kurator for intensivavdelingen for nyfødte, intensivavdeling for intensivavdelingen, gjenopplivning av traumer, avdeling for ekstrakorporeal avgiftning, hemodialyse og blodoverføring, anestesilege
NIKULIN DENIS MIKHAILOVICH - Leder for Institutt for anestesiologi og intensivomsorg ved Clan-avdelingen, anestesilege-resuscitator
SHAMSEEV MAKSIM RAVILIEVICH - Leder for Institutt for gjenopplivning og intensiv behandling av terapeutisk profil, anestesilege-resuscitator
SAMATOV IGOR YURYEVICH - Leder for anestesiologi og gjenopplivingstjeneste, leder for gjenopplivings- og intensivavdelingen for brannskade, anestesilege-gjenoppliving
KOLOSOV ALEXANDER NIKOLAEVICH - Leder for Institutt for anestesiologi og gjenoppliving, anestesilege-resuscitator
GALIULLINA DINA IKHSANOVNA - Leder for avdeling for gjenopplivning og intensiv behandling av nyfødte
DANCHENKO SVETLANA VIKTOROVNA - Leder for pediatrisk intensivavdeling og intensivavdeling, anestesilege-resuscitator
LASCHENKOVA ELENA VASILIEVNA - Leder for intensivavdelingen for intensivavdeling av en kirurgisk profil, anestesilege-resuscitator
ELIZARIEVA NATALYA LVOVNA - Kurator for avdeling for anestesiologi og intensivavdeling på barselssykehuset, avdeling for gjenopplivning og intensiv terapi av en terapeutisk profil, anestesilege-resuscitator
NAZIMOVA NATALIA ALEXANDROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
SHISHKINA YULIA ALEXANDROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
PALYANOVA OLGA MIKHAILOVNA - Lege, anestesilege-resuscitator
OMAROVA ZOYA RAMAZANOVNA - Legende anestesilege-resuscitator
POLOVNIKOV EVGENY VLADIMIROVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
KAMOZIN DMITRY VIKTOROVICH - Legende anestesilege-resuscitator
VYATKINA ANASTASIA IGOREVNA - Legende anestesilege-resuscitator
ILYIN VYACHESLAV IVANOVICH - Anestesilege i reanimatolog
LITYAYKIN ALEXEY VLADIMIROVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
DRIKKET NATALYA ANDREYEVNA - Reanimatolog anestesilege
KALUGINA VALERIA SERGEEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
AZIMOV KHURSHIDBEK PAISILLAEVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
BIKMUKHAMETOV DANIS ZAUROVICH - Reanimatolog anestesilege
FILIPPOVA TATYANA NIKOLAEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
KATERNIUK YULIA VIKTOROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
ZHITENKO VLADIMIR MIKHAILOVICH - Legende anestesilege-resuscitator
KOREPOV ANDREY EVGENIEVICH - Anestesilege-resuscitator
TEYAKIN ALEXEY IVANOVICH - Reanimatolog anestesilege
SHUTOVICH DENIS SERGEEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
KOSHEV ILYA SERGEEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
NEKLYUDOV VLADIMIR IGOREVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
LIKHACHEVA LYUDMILA ALEXANDROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
NEKLYUDOVA MARINA VIKTOROVNA - Lege anestesilege-resuscitator
PUSHKAREV GENNADY ANATOLYEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
TURTUNIDI MARINA MIKHAILOVNA - Reanimatolog anestesilege
GALYSHEVA TATYANA VLADIMIROVNA - Doktor anestesilege-resuscitator
SELIVERSTOV ROMAN IGOREVICH - Reanimatolog anestesilege
PLOTNIKOVA YULIA PAVLOVNA - Lege anestesilege-resuscitator
WEINBERG ANNA LEONIDOVNA - Reanimatolog anestesilege
FILATOVA TATYANA VIKTOROVNA - Lege, anestesilege-resuscitator
VOSTRIKOV DMITRY NIKOLAEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
Berezhnaya KSENIYA SERGEEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
ILYINA EKATERINA VITALIEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
BELOBORODOV KONSTANTIN YUREVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
PALKIN SERGEY LEONIDOVICH - Reanimatolog anestesilege
MASLENNIKOV ALEXEY VLADIMIROVICH - Lege anestesilege-resuscitator
SAVINSKAYA ELENA GENNADIEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
SOLOVIEVA LARISA ANATOLIEVNA - Kurator for gjenoppliving av en kirurgisk profil, anestesilege-resuscitator
SOBOLEVA MARGARITA EDUARDOVNA - Legende anestesilege-resuscitator
MATVEEVA SVETLANA FEDOROVNA - Reanimatolog, anestesilege
SAMOILOVA LOVE BORISOVNA - Anaesthesiologist-resuscitator
PISHENNIKOV ANATOLY ALEXANDROVICH - Legende anestesilege-resuscitator
GONCHAROVA OLGA MIKHAILOVNA - Legende anestesilege-resuscitator
IVANTSOV MIKHAIL EGOROVICH - anestesilege-resuscitator
KOZINA MARIA SERGEEVNA - Reanimatolog, anestesilege
BUDAROVA KRISTINA VLADIMIROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
KIRGETOV YAROSLAV VITALYEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
IVANOVA MARIA VLADISLAVOVNA - Reanimatolog, anestesilege
MIRONOV TIMOFEY BORISOVICH - Reanimatolog anestesilege
ALEXANDER MEZHIN VALERIEVICH - Leder for avdelingen for ekstrakorporeal avgiftning, hemodialyse og blodoverføring, nefolog
SAVOSTINA ELENA ANDREYEVNA - Nefrolog
ROMANYUK OLGA VASILIEVNA - Lege, anestesilege-gjenoppliving
CHERNYAVSKY DMITRY BORISOVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
CHENCHENKO ANNA GENNADIEVNA - Reanimatolog anestesilege
DANILOVA OKSANA VLADIMIROVNA - Lege, anestesilege-resuscitator
ZASTROZHINA ANNA GEORGIEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
Timoshenko Olesya Vladimir - Doktor anestesilege-resuscitator
POSTARIKOV KONSTANTIN SERGEEVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
TURIN ALEXEY GENNADIEVICH - Anestesilege-resuscitator
BURDUKOVA SVETLANA ALEXANDROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
GORKOLTSOV KONSTANTIN STANISLAVOVICH - Lege anestesilege-resuscitator
KRASNOPEROV DMITRY ANDREEVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
PECHNIKOVA NATALIA LVOVNA - Doktor anestesilege-resuscitator
PAVLOVA TATYANA NIKOLAEVNA - Anestesilege for gjenopplivning
NI VIKTOR ANATOLYEVICH - Legende anestesilege-resuscitator
SERGEEVA TATYANA EVGENIEVNA - Lege anestesilege-resuscitator
GORBOVSKY VLADIMIR OLEGOVICH - Lege anestesilege-resuscitator
TKAL EKATERINA MIKHAILOVNA - Legende anestesilege-resuscitator
TERESHCHENKO ALEXANDER VIKTOROVICH - Doktor anestesilege-resuscitator
GRYAZNOV KIRILL ANDREEVICH - Anestesilege-gjenoppliving
YAKOVLEVA YULIA VLADIMIROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
LYKHINA MARIA ANDREYEVNA - Reanimatolog, anestesilege
PETROVA NATALIA NIKOLAEVNA - Transfusiolog
PARSHINA ELENA PAVLOVNA - Transfusiolog
PAVLOVA DIANA YURYEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
KOROLEVA NINA SERGEEVNA - Transfusiolog
QUEENA INNA EVGENIEVNA - Transfusiolog
KOZIN ANTON VLADIMIROVICH - Transfusiolog
KALIEVA TATYANA ASKAROVNA - Transfusiolog
ERMAKOVICH MARINA STANISLAVOVNA - Transfusiolog
PODLIPALINA MARINA ANATOLIEVNA - Anestesilege i reanimatolog
KOROBKOVA KSENIYA SERGEEVNA - Lege, anestesilege-resuscitator
PORTNYAGIN ANTON ALEXANDROVICH - Legende anestesilege-resuscitator
DUDIN VADIM IVANOVICH - Reanimatolog anestesilege
KUPINA ANTONIDA ANDREYEVNA - Legende anestesilege-resuscitator
TYRKOVA NATALYA VLADIMIROVNA - Lege, anestesilege-resuscitator

leger :
KUTEPOV ANTON VADIMOVICH - Leder for mottaks- og diagnosetjenesten, leder for mottaksavdelingen, thoraxkirurg
ORFEEVA TATYANA NIKOLAEVNA - Kirurg
KHAMTSOVA YANJIMA BATOEVNA - Terapeut
NISHANOV ZHAVLONBEK MAKHAMATZHANOVICH - Terapeut
BOYARSKAYA IRINA DMITRIEVNA - Terapeut
NIKIFOROVA ANASTASIA ROSTISLAVOVNA - Terapeut
BANDLESS ANASTASIA GENNADYEVNA - Terapeut
KALIMULINA ELENA BORISOVNA - Sjef for dagsykehuset, allmennlege
KADYKOVA VERONIKA VLADIMIROVNA - Barnelege
BORSCH YULIA YURYEVNA - Barnelege
SERKINA HOPE VLADIMIROVNA - Barnelege


AVDELING AV planlagt og nødhjelpsrådgivning

leger :
VASILIEV EVGENY IGOREVICH - Sjefspesialist i levering av planlagte og akuttrådgivningstjenester i Novosibirsk-regionen, sjef for planlagte og akuttrådgivningstjenester, anestesileg-resuscitator
ALEKSEY NIKOLAEVICH SHMAKOV - Chief Pediatric Anesthesiologist-Resuscitator, NSO, kurator for intensivavdelingen for nyfødte, intensivavdeling for intensivavdelingen, gjenopplivning av traumer, avdeling for ekstrakorporeal avgiftning, hemodialyse og blodoverføring, anestesilege
YAKOVLEV EVGENY ALEXANDROVICH - Metodolog
CHAKOV VIKTOR VLADIMIROVICH - Endoskopist
MAKHANKOV EVGENY MIKHAILOVICH - Kirurg
KAN BORIS VENIAMINOVICH - Kirurg
SKVORTSOVA NATALYA NAZAROVNA - Neonatolog
KUTSENKO MAXIM VLADIMIROVICH - Nevrokirurg
MELEDIN VALERY ANATOLIEVICH - Nevrokirurg
SAGDEEVA GALINA VIKTOROVNA - Legende anestesilege-resuscitator
Druzhinin Igor Anatolievich - Doktor anestesilege-resuscitator
YURKOV VADIM ILYICH - Legende anestesilege-resuscitator


REGIONAL SENTRUM FOR KONTAKTSJON

leger :
STEPANOVA LYUDMILA IGOREVNA - Leder for det regionale senteret for kontaktkorreksjon av visjon, øyelege
GUSAREVICH OLGA GENNADIEVNA - Sjef oftalmolog i det sibiriske føderale distriktet, kurator for oftalmologiavdelingen, kurator for Regional Centre for Contact Vision Correction, leder for oftalmologikurs i NSMU
BULATOVA YULIA IVANOVNA - Øyelege
KHARCHENKO MARIA NIKOLAEVNA - Øyelege
KUTEPOVA OLGA NIKOLAEVNA - Øyelege

leger :
KACHESOV IGOR VIKTOROVICH - Leder for patologisk laboratorium, patolog
SHPAK LARISA MIKHAILOVNA - Patolog
TELEGINA TATIANA ALEXANDROVN - Patolog
SAVEL'EVA TAMARA VASILIEVNA - Patolog
FILIMONOV PAVEL NIKOLAEVICH - Patolog
SHATSKAYA ELENA VALERYEVNA - Patolog
MARCHENKO ANDREY ANATOLIEVICH - Patolog
ZELYAK ALEXANDER VLADISLAVOVICH - Patolog
GVOZDEVA NATALYA VIKTOROVNA - Diagnostisk lege for klinisk laboratorium
ANISIMOVA OLGA YURYEVNA - Doktor for klinisk laboratoriediagnostikk

Statsbudsjettinstitusjon for helsehjelp i Novosibirsk-regionen "State Novosibirsk regionale kliniske sykehus"
630087, Novosibirsk, st. Nemirovich-Danchenko, 130
[email protected]

Konsultativ og diagnostisk klinikk
630087, Novosibirsk, st. Nemirovich-Danchenko, 128
[email protected]

Regionalt senter for korrigering av kontaktsyn
630087, Novosibirsk, st. Nemirovich-Danchenko, 126

Konsultativ diagnostisk klinikk for sykehus
630087, Novosibirsk, st. Nemirovich-Danchenko, 126

Besøkende Kuibyshev-brigaden ved avdelingen for planlagt og rådgivende nødhjelp
632383, Novosibirsk Region, Kuibyshev, Volodarsky St., 61

Fødselsavdeling
630001, Novosibirsk, st. Sukharnaya, 70/1


RUTE

Avdeling for betalte tjenester:
Mandag-fredag: fra 08.00 til 19.00
[email protected]
Lørdag: fra 8:00 til 14:00
Søndag er en fridag

Klinikk:
Mandag-fredag: fra 08.00 til 18.00
Lørdag, søndag: Helg

Regionalt senter for korrigering av kontaktsyn:
Mandag-fredag: fra 08:30 til 18:00
Lørdag: fra 8.30 til 16.00
Søndag er en fridag

Avdeling for personalstyring og organisasjonsutvikling:
Mandag - fredag ​​fra 20:00 til 16:30
[email protected]
+7 (383) 315-98-51, Davidova Natalya Yuryevna
+7 (383) 315-96-54, Duluba Anastasia Yuryevna


Informasjon hentet fra den offisielle hjemmesiden til institusjonen


MantiOnsthfrlørSol